Sposoby reklamy firmy w Internecie

Na techniki marketingu, którymi posługujemy się w codziennej pracy, składają się wyłącznie sprawdzone metody promocji w sieci. Tego typu działania nie tylko zapewniają szybkie efekty, ale również mają realny wpływ na przyszłość biznesu, który pomagamy rozwijać.

Sposoby reklamy firmy w Internecie

Najbardziej skuteczne techniki marketingu internetowego

Pozycjonowanie stron internetowych (SEO)

Flagową usługa naszego przedsiębiorstwa jest pozycjonowanie stron internetowych w wyszukiwarce Google. Są to m.in. działania dopasowujące witrynę do aktualnych algorytmów, które prowadzą do zwiększenia widoczności witryny w wyszukiwarce oraz osiągnięcia jak najwyższej pozycji w naturalnych wynikach wyszukiwania. Na ten proces składa się między innymi optymalizacja kodu strony, uzupełnienie jej wartościową treścią czy zbudowanie/naturalizacja profilu linkowego. Dopasowujemy zawartość strony do wymagań giganta z Mountain View, dzięki czemu obserwujemy regularny wzrost ruchu i pozycji na stronach, które promujemy. Jeśli prowadzisz sklep internetowy, warto abyś zapoznał się z opisem usługi: reklama sklepów.

Kampanie linków sponsorowanych (SEM)

Linkami sponsorowanymi nazywa się kampanie realizowane w ramach usługi Google Ads (dawniej Google AdWords). Są to różnego rodzaju komunikaty tekstowe i multimedialne, dzięki którym w szybki sposób można zareklamować swoje produkty bądź usługi docierając do osób potencjalnie zainteresowanych skorzystaniem z oferty. W ramach kampanii Google Ads możemy zaproponować linki w sieci wyszukiwania i sieci reklamowej Google, w Zakupach Google, w reklamach wideo na YouTube, a także w narzędziach poczty elektronicznej Gmail. Realizujemy również kampanie w ramach systemu Facebook Ads. Tego typu kampanie mają niemalże nieograniczone możliwości promowania strony internetowej. Można dokładnie określać i kontrolować długość trwania kampanii oraz jej budżet. Co więcej, jest to świetne rozwiązanie także dla osób zainteresowanych wyłącznie lokalnym promowaniem swoich usług, gdyż reklamę można emitować w konkretnej lokalizacji – zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Reklama w mediach społecznościowych

Nawiązując do Facebooka, w ramach wykorzystywanych przez nas technik marketingowych nie mogliśmy zapomnieć o marketingu społecznościowym, inaczej social media marketingu. Prowadzimy profile firmowe w mediach społecznościowych, dbając o spójność, przejrzystość i oryginalność postów. W ramach reklam w social mediach oferujemy, m.in. promowanie profilu, filmów, postów oraz strony za pośrednictwem fanpage’ów we wszystkich popularnych mediach społecznościowych

Blog (content marketing)

Content is king – w to stwierdzenie wierzą nie tylko Bill Gates czy twórcy algorytmu Panda, ale każdy, kto codziennie lub okazjonalnie czyta wybrane treści w Internecie. W ramach naszego projektu oferujemy pomoc przy prowadzeniu bloga i udzielaniu eksperckich, branżowych porad. Content Marketing pozwala na przedstawienie przedsiębiorstwa w roli specjalisty, zwiększa świadomość i przywiązanie konsumenta do marki, a także buduje lojalność na lata. W zakresie tych działań znajduje się także reklama na portalach i forach branżowych lub publikowanie na nich – w ramach wpisów gościnnych – eksperckich treści czy profesjonalnych, branżowych porad.

Współpraca (influencer marketing)

Pozostając przy tematyce bloga, nasz projekt obejmuje również podejmowanie współpracy z blogerami oraz influencerami, którzy mają wpływ na decyzje zakupowe w danej społeczności. Dzięki współpracy z takimi osobami można promować usługi w nadzwyczaj skuteczny sposób. Marketing poleceń na przeróżnych, branżowych portalach internetowych, pozwala na zwiększenie sprzedaży oraz umocnienie wizerunku firmy w roli eksperta.

Tylko sprawdzone metody marketingu gwarantują sukces

Powyższe sposoby na zareklamowanie firmy są przez nas sprawdzone, polecane i realizowane przez specjalistów w swojej dziedzinie. Przed rozpoczęciem każdego projektu zawsze przeprowadzamy dokładną analizę, wyznaczamy cele, opracowujemy optymalną strategię marketingową oraz realizujemy ją z wykorzystaniem najlepszych narzędzi. Wszystkie działania, które podejmujemy mają na celu wzrost widoczności firmy w wyszukiwarce.

Zapraszamy do współpracy!

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych.

Osoba kontaktowa

Marcin Stańko,
koordynator projektu Rozwój Biznesu,
tel 618 66 77 27
mail: [email protected]