Sposoby reklamy firmy w Internecie

Najbardziej skuteczne techniki marketingu internetowego

Na techniki marketingu, którymi posługujemy się w codziennej pracy, składają się wyłącznie sprawdzone metody promocji w sieci. Tego typu działania nie tylko zapewniają szybkie efekty, ale również mają realny wpływ na przyszłość biznesu, który pomagamy rozwijać.

Pozycjonowanie stron internetowych (SEO)

Flagową usługa naszego przedsiębiorstwa jest pozycjonowanie stron internetowych w wyszukiwarce Google. Są to m.in. działania dopasowujące witrynę do aktualnych algorytmów, które prowadzą do zwiększenia widoczności witryny w wyszukiwarce oraz osiągnięcia jak najwyższej pozycji w naturalnych wynikach wyszukiwania. Na ten proces składa się między innymi optymalizacja kodu strony, uzupełnienie jej wartościową treścią czy zbudowanie/naturalizacja profilu linkowego. Dopasowujemy zawartość strony do wymagań giganta z Mountain View, dzięki czemu obserwujemy regularny wzrost ruchu i pozycji na stronach, które promujemy. Jeśli prowadzisz sklep internetowy, warto abyś zapoznał się z opisem usługi: reklama sklepów.

Kampanie linków sponsorowanych (SEM)

Linkami sponsorowanymi nazywa się kampanie realizowane w ramach usługi Google Ads (dawniej Google AdWords). Są to różnego rodzaju komunikaty tekstowe i multimedialne, dzięki którym w szybki sposób można zareklamować swoje produkty bądź usługi docierając do osób potencjalnie zainteresowanych skorzystaniem z oferty. W ramach kampanii Google Ads możemy zaproponować linki w sieci wyszukiwania i sieci reklamowej Google, w Zakupach Google, w reklamach wideo na YouTube, a także w narzędziach poczty elektronicznej Gmail. Realizujemy również kampanie w ramach systemu Facebook Ads. Tego typu kampanie mają niemalże nieograniczone możliwości promowania strony internetowej. Można dokładnie określać i kontrolować długość trwania kampanii oraz jej budżet. Co więcej, jest to świetne rozwiązanie także dla osób zainteresowanych wyłącznie lokalnym promowaniem swoich usług, gdyż reklamę można emitować w konkretnej lokalizacji – zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Reklama w mediach społecznościowych

Nawiązując do Facebooka, w ramach wykorzystywanych przez nas technik marketingowych nie mogliśmy zapomnieć o marketingu społecznościowym, inaczej social media marketingu. Prowadzimy profile firmowe w mediach społecznościowych, dbając o spójność, przejrzystość i oryginalność postów. W ramach reklam w social mediach oferujemy, m.in. promowanie profilu, filmów, postów oraz strony za pośrednictwem fanpage’ów we wszystkich popularnych mediach społecznościowych

Blog (content marketing)

Content is king – w to stwierdzenie wierzą nie tylko Bill Gates czy twórcy algorytmu Panda, ale każdy, kto codziennie lub okazjonalnie czyta wybrane treści w Internecie. W ramach naszego projektu oferujemy pomoc przy prowadzeniu bloga i udzielaniu eksperckich, branżowych porad. Content Marketing pozwala na przedstawienie przedsiębiorstwa w roli specjalisty, zwiększa świadomość i przywiązanie konsumenta do marki, a także buduje lojalność na lata. W zakresie tych działań znajduje się także reklama na portalach i forach branżowych lub publikowanie na nich – w ramach wpisów gościnnych – eksperckich treści czy profesjonalnych, branżowych porad.

Współpraca (influencer marketing)

Pozostając przy tematyce bloga, nasz projekt obejmuje również podejmowanie współpracy z blogerami oraz influencerami, którzy mają wpływ na decyzje zakupowe w danej społeczności. Dzięki współpracy z takimi osobami można promować usługi w nadzwyczaj skuteczny sposób. Marketing poleceń na przeróżnych, branżowych portalach internetowych, pozwala na zwiększenie sprzedaży oraz umocnienie wizerunku firmy w roli eksperta.

Tylko sprawdzone metody marketingu gwarantują sukces

Powyższe sposoby na zareklamowanie firmy są przez nas sprawdzone, polecane i realizowane przez specjalistów w swojej dziedzinie. Przed rozpoczęciem każdego projektu zawsze przeprowadzamy dokładną analizę, wyznaczamy cele, opracowujemy optymalną strategię marketingową oraz realizujemy ją z wykorzystaniem najlepszych narzędzi. Wszystkie działania, które podejmujemy mają na celu wzrost widoczności firmy w wyszukiwarce. Zapraszamy do współpracy!

Skontaktuj się z nami

 

Osoba kontaktowa

Marcin Stańko,
koordynator projektu Rozwój Biznesu,
tel 618 66 77 27
mail: [email protected]

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych.