Przydatne narzędzia stosowane w e-marketingu

Aby skutecznie rozwijać biznesy naszych klientów współpracujemy z liderami w branży marketingu internetowego. Naszymi partnerami są nieprzypadkowe firmy – oni również zaczynali jako startupy, a dziś tworzą świetnie prosperujące przedsiębiorstwa. Doskonale więc znają potrzeby nowo zakładanych firm dostarczając produkty i usługi dostosowane do ich potrzeb.

Sposoby reklamy firmy w Internecie

Lista firm i narzędzi, z którymi współpracujemy podczas realizacji kampanii reklamowych w Internecie:

Dzięki

TenseApp!

jesteśmy w stanie zaprojektować stronę internetową, która będzie atrakcyjna dla oka i praktyczna pod kątem wdrażania zmian.

Dzięki

Grupie TENSE

jesteśmy w stanie zaplanować skuteczną kampanię reklamową w Internecie, która będzie obejmowała pozycjonowanie strony, jak i kampanie reklamowe PPC.

Dzięki

Sitebulb

potrafimy zidentyfikować większość błędów technicznych na Twojej stronie, a następnie wdrożyć takie poprawki, które zaowocują wzrostem widoczności strony w wyszukiwarce.

Dzięki

Senuto i Semstorm

potrafimy dostarczyć Ci informacji o widoczności Twojej firmy na tle konkurencji oraz wskazać kierunek rozwoju strony, aby zwiększyć jej skuteczność.

Dzięki

Clusteric i Ahrefs

wiemy jak wygląda profil linków prowadzących do Twojej domeny. Linki są jednym z głównych czynników rankingowych w Google, dlatego monitorujemy też działania konkurencji, które w razie potrzeby możemy również zastosować dla Twojej strony.

Dzięki

Brand24

praktycznie w czasie rzeczywistym dowiadujemy się, że ktoś mówi o Twojej firmie. Dzięki temu możemy odpowiednio zareagować w sytuacji kryzysowej czy wykorzystać ten fakt do wzmocnienia wizerunku marki czy linkbuildingu.
Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych.

Osoba kontaktowa

Marcin Stańko,
koordynator projektu Rozwój Biznesu,
tel 618 66 77 27
mail: [email protected]