Przydatne narzędzia stosowane
w e-marketingu

Aby skutecznie rozwijać biznesy naszych klientów współpracujemy z liderami w branży marketingu internetowego.

Naszymi partnerami są nieprzypadkowe firmy – oni również zaczynali jako startupy, a dziś tworzą świetnie prosperujące przedsiębiorstwa. Doskonale więc znają potrzeby nowo zakładanych firm dostarczając produkty i usługi dostosowane do ich potrzeb.

Lista firm i narzędzi, z którymi współpracujemy podczas realizacji kampanii reklamowych w Internecie:

Dzięki

Tense App!

 

jesteśmy w stanie zaprojektować stronę internetową, która będzie atrakcyjna dla oka i praktyczna pod kątem wdrażania zmian.

Agencja SEO - Grupa TENSE

Dzięki

Grupie TENSE

 

jesteśmy w stanie zaplanować skuteczną kampanię reklamową w Internecie, która będzie obejmowała pozycjonowanie strony, jak i kampanie reklamowe PPC.

Dzięki

Sitebulb

 

potrafimy zidentyfikować większość błędów technicznych na Twojej stronie, a następnie wdrożyć takie poprawki, które zaowocują wzrostem widoczności strony w wyszukiwarce.
 

SENUTO SEMSTORM

Dzięki

Senuto i Semstorm

 

potrafimy dostarczyć Ci informacji o widoczności Twojej firmy na tle konkurencji oraz wskazać kierunek rozwoju strony, aby zwiększyć jej skuteczność.

Audyt SEO oraz monitoring backlinków - Clusteric SEO Tool - Ahrefs

Dzięki

Clusteric i Ahrefs

 

wiemy jak wygląda profil linków prowadzących do Twojej domeny. Linki są jednym z głównych czynników rankingowych w Google, dlatego monitorujemy też działania konkurencji, które w razie potrzeby możemy również zastosować dla Twojej strony.

Dzięki

Brand24

 

praktycznie w czasie rzeczywistym dowiadujemy się, że ktoś mówi o Twojej firmie. Dzięki temu możemy odpowiednio zareagować w sytuacji kryzysowej czy wykorzystać ten fakt do wzmocnienia wizerunku marki czy linkbuildingu.

Skontaktuj się z nami

 

Osoba kontaktowa

Marcin Stańko,
koordynator projektu Rozwój Biznesu,
tel 618 66 77 27
mail: [email protected]

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych.